Рішення № 13 2013 року

Рішення № 13

 

25 вересня 2013 року                                                                  м. Хмельницький

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі голови КДК адвокатури Хмельницької області Прядуиа Володимира Борисовича, голови кваліфікаційної палати Стьопіної Наталії Олександрівни, голови дисциплінарної палати Свірневської Наталії Віталіївни, членів кваліфікаційної палати: Бубляса ВК., Ватраса В.А., Коваля С.О., Косюка Р.М., Саєнко П.М. членів дисциплінарної палати: , Желіхівського О.М., Кузняка А.А.,  розглянувши результати складання кваліфікаційного іспиту Новаком Валентином Володимировичем,-

 

ВСТАНОВИЛА:

17.09.2013 р. Новак В.В. складав письмовий кваліфікаційний іспит.

За результатами письмового іспиту Новак В.В. отримав середню оцінку - 22.5 балів.

Відповідно до п.п. 13.9. 13.16 Порядку допуску до складання кваліфікаційного іспиту, порядку складання кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складання кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні особа, яка складає письмовий іспит, повинна отримати не менше 80 балів. Особа, яка за результатами складання письмового іспиту отримала 80 і більше балів, вважається такою, що успішно склала письмовий іспит.

Таким чином. Новак В.В. за результатами складання письмового кваліфікаційною іспиту не набрав необхідну кількість балів для визнання його таким, то успішно склав письмовий іспит.

         Враховуючи викладене, керуючись ст. 9 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" та р. 4 п.п 18, 20-22 Порядку допуску до складання кваліфікаційного іспиту порядку складання кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складання кваліфікаційною іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, -

ВИРІШИЛА:

1. Визнати Новака Валентина Володимировича таким, що письмовий кваліфікаційний іспит успішно не здав. До складання усного кваліфікаційного іспиту Новака Валентина Володимировича не допускати.

2.   Відмовити Новаку В.В. у видачі свідоцтва про складання кваліфікаційного іспиту.

3. Повідомити Новака Валентина Володимировича про прийняте рішення. Одночасно роз'яснити, що рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», пункту 19 розділу 4 Порядку допуску до складання кваліфікаційного іспиту, порядку складання кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів кваліфікаційного іспиту для набуття права па заняття адвокатською діяльністю в Україні до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або до суду протягом тридцяти днів з дня його отримання.  

 

Голова КДКА Хмельницької області                                           Прядун В.Б.

 

Секретар КДКА Хмельницької області                                        Кузняк А.А.