Рішення № 13 2014 року

24 квітня 2014 року                                                                                     м. Хмельницький

 

Рішення №___

Про затвердження результатів кваліфікаційного іспиту та про відмову у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі кваліфікаційної палати: Вагіна Д.С.,  Ватраса В.А.,  Новікова М.В., Косюка Р.М. за участю голови КДКА Хмельницької області Прядуна В.Б., розглянувши відомості з оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту,-

 

ВСТАНОВИЛА:

 

Гучинський Павло Леонідович, за результатами оцінювання складеного кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні отримав 91,8 балів (сумарна кількість балів за результатами письмового та усного іспиту), у тому числі - 61 бал при складенні письмово кваліфікаційного іспиту та 30,8 балів при складенні усного кваліфікаційного іспиту.

Згідно   п.п. 14, 14.11 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядком складення кваліфікаційного іспиту та методикою оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на зайняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України №270 від 17 грудня 2013 року особа, яка за результатами оцінювання письмового та усного іспитів отримала у сумі 105 балів і більше, з урахуванням положень п.п. 13.9 і 14.9 вважається такою, що успішно склала кваліфікаційний іспит.

          Згідно ч.4 ст. 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» особа, яка не склала кваліфікаційний іспит, може бути допущена до складення такого іспиту повторно не раніше ніж через шість місяців. Особа, яка не склала кваліфікаційний іспит повторно, може бути допущена до наступного кваліфікаційного іспиту не раніше ніж через один рік.

          Враховуючи викладене, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області, -

ВИРІШИЛА:

 

         1.  Затвердити результати складення кваліфікаційного іспиту Гучинському Павлу Леонідовичу сумі 91,8 балів (у тому числі - 61 бал при складенні письмово кваліфікаційного іспиту та 30,8 балів при складенні усного кваліфікаційного іспиту), та вважати його таким, що не склав кваліфікаційний іспит для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні.

 

        2. Відмовити Гучинському Павлу Леонідовчиу у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.

 

        3. Повідомити Гучинського Павла Леонідовича про прийняте рішення. Одночасно роз’яснити, що рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.  

 

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                                В.Б. Прядун

 

Головуючий на засіданні

кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                     Новіков М.В.

 

Секретар кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                      Д.С. Вагін