Рішення № 14 від 22.01.2016 р.

22 січня 2016 року                                                                                     м. Хмельницький                                               

 

Рішення №___

Про відмову у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту

 

              Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі кваліфікаційної палати, в складі головуючого на засіданні кваліфікаційної палати Новікова М.В., секретаря кваліфікаційної палати Вагіна Д.С., членів кваліфікаційної палати: Косюка Р.М., Ватраса В.А., Лучковського В.В., розглянувши результати складення письмового іспиту Ягунова Юрія Костянтиновича,-

 

ВСТАНОВИЛА:

 

Ягунов Юрій Костянтинович за результатами складення письмового іспиту отримав  59 балів.

Згідно  п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядком складення кваліфікаційного іспиту та методикою оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на зайняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України від 25 вересня 2015 року № 104) особа, яка за результатами складення письмового іспиту отримала 60 балів і більше, вважається такою, що успішно склала письмовий іспит.

Ягунов Юрій Костянтинович за результатами складення письмового кваліфікаційного іспиту не набрав необхідної кількості балів для визнання його таким, що успішно склав письмовий іспит, та не може бути допущений до складення усного кваліфікаційного іспиту.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», п. 13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядком складення кваліфікаційного іспиту та методикою оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на зайняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області, -

 

ВИРІШИЛА:

 

 

         1. Визнати Ягунова Юрія Костянтиновича таким, що письмовий кваліфікаційний іспит не склав. До складення усного кваліфікаційного іспиту Ягунова Юрія Костянтиновича не допускати.

         2. Відмовити Ягунову Юрію Костянтиновичу у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.

         3.  Повідомити Ягунова Юрія Костянтиновича про прийняте рішення. Одночасно роз’яснити, що рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.  

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                           В.Б. Прядун

 

Головуючий на засіданні кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                  М.В. Новіков

 

Секретар кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                Д.С. Вагін