Рішення № 142 від 06.04.2018 року

6 квітня 2018 року                                                                                     м. Хмельницький

Рішення №___

Про відмову у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту

 

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі кваліфікаційної палати, в складі голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуна В.Б., голови кваліфікаційної палати Ватраса В.А., секретаря кваліфікаційної палати Вагіна Д.С., членів кваліфікаційної палати: Барилюк О.А., Рохова О.В., Лучковського В.В., Савінського О.П., Черевика С.С.-

 

ВСТАНОВИЛА:

 

            Новиков Олександр Анатолійович за результатами складення письмового іспиту отримав 40 балів.

            При оцінці було враховано, що Новиков Олександр Анатолійович відповідаючи на друге питання білету склав адміністративний позов в якому заявлена вимога, щодо скасування акту перевірки, що є неналежним способом захисту, оскільки акт перевірки є лише документом-носієм доказової інформації про виявлені порушення, а висновки, які в ньому зазначаються самі по собі не породжують, для особи щодо якої проводиться перевірка, правових наслідків, а тому не підлягає оскарженню. Складена позовна заява не відповідає вимогам ч.1 ст. 161 КАС України, оскільки до позовної заяви не додана її копія та копії доданих до позовної заяви документів для іншого учасника справи відповідача.

            При оцінці було враховано, що Новиков Олександр Анатолійович відповідаючи на третє питання склав цивільний позов в кримінальному провадженні, який не відповідає вимогам ч.3 сг. 1751 ЦК України, оскільки в ньому не зазначені докази, які підтверджують обставини, якими позивач обґрунтовує свої вимоги. Також складена позовна заява не відповідає вимогам ч.1 ст. 177 ЦПК України, оскільки до неї не додана її копія для відповідача.

            При оцінці було враховано наявність численних граматичних та синтаксичних помилок, виправлені, та невідповідність всіх складених Новиковим Олександром Анатолійовичем документів загальним правилам ділового українського мовлення.

            Згідно П.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права па заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 245 від 16 грудня 2016 року) особа. яка за результатами складення письмового іспиту отримала 80 балів і більше (максимум 120 балів), вважається такою, що успішно склала письмовий іспит.

            Новиков Олександр Анатолійович за результатами складення письмового кваліфікаційного іспиту не набрав необхідної кількості балів для визнання його таким, що успішно склав письмовим іспит у зв'язку із чим не може бути допущеним до складення усною кваліфікаційного іспиту.

            Враховуючи викладене, керуючись от. 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на зайняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України 295 від 16 грудня 2016 року), Кваліфікаційно -дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області. -

ВИРІШИЛА:

            1. Визнати Новикова Олександра Анатолійовича таким, що не склав письмовий кваліфікаційний іспит. До складення усного кваліфікаційного іспиту Новикова Олександра Анатолійовича не допускати.

            2. Відмовити Новикову Олександру Анатолійовичу у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.

            3. Повідомити Новикова Олександра Анатолійовича про прийняте рішення. Одночасно роз'яснити, що рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                               В.Б. Прядун

 

            Голова кваліфікаційної палати

            КДКА Хмельницької області                                                                               В.А.Ватрас

 

Секретар кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                    Д.С. Вагін