Рішення № 159 від 11.08.2017 року

11 серпня 2017 року                                                                                  м. Хмельницький

 

 

Рішення №___

Про допуск до складення кваліфікаційного іспиту

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі кваліфікаційної палати, в складі голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуна В.Б., голови кваліфікаційної палати Ватраса В.А., секретаря кваліфікаційної палати Вагіна Д.С., членів кваліфікаційної палати: Косюка Р.М., Черевика С.С., Барилюк О.А., Савінського О.П., Лучковського В.В.,-

 

ВСТАНОВИЛА:

 

Мазуренко Ігор Олегович за результатами складення письмового іспиту отримав 61,66 балів.

При оцінці було враховано, що Мазуренко Ігор Олегович неправильно виконав третє завдання білету - клопотання про призначення експертизи в справі про адміністративне правопорушення, не визначив яку саме інженерно-технічну експертизу необхідно призначити по справі (автотехнічну/транспортно-трасологічну) або можливо комплексну, не навів необхідних питань, які необхідні для встановлення обставин спроможності з технічної точки зору пояснень потерпілого, установлення механізму ДТП за наявними пошкодженнями (автотехнічна експертиза), механізму утворення слідів на автомобілі потерпілого, визначення типу (марки, моделі) транспортного засобу, яким залишено дані сліди, взаємного розташування транспортних засобів під час їх зіткнення, механізму контактування, встановлення напрямку руху транспортного засобу відносно слідосприймальної поверхні тощо (транспортно-трасологічна експертиза). Виконане клопотання та наведені питання експерту не відповідають вимогам Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень, Науково- методичним з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень.

Згідно п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 295 від 16 грудня 2016 року) особа, яка за результатами складення письмового іспиту отримала 80 балів і більше (максимум 120 балів), вважається такою, що успішно склала письмовий іспит.

Мазуренко Ігор Олегович за результатами складення письмового кваліфікаційного іспиту не набрав необхідної кількості балів для визнання його таким, що успішно склав письмовий іспит, у зв'язку із чим не може бути допущеним до складення усного кваліфікаційного іспиту.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 295 від 16 грудня 2016 року), Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Визнати Мазуренко Ігоря Олеговича таким, що не склав письмовий кваліфікаційний іспит. До складення усного кваліфікаційного іспиту Мазуренко Ігоря Олеговича не допускати.
  2. Відмовити Мазуренко Ігорю Олеговичу у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.
  3. Повідомити Мазуренко Ігорю Олеговичу про прийняте рішення. Одночасно роз'яснити, що рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                               В.Б. Прядун

 

            Голова кваліфікаційної палати

            КДКА Хмельницької області                                                                    В.А. Ватрас

 

Секретар кваліфікаційної палати

            КДКА Хмельницької області                                                                    Д.С. Вагін