Рішення № 16

06 грудня 2013 року                                                                  м. Хмельницький

 

Рішення №16

Про відмову у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту

 

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі: голови кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області - Прядуна В.Б.; членів кваліфікаційної палати КДКА Хмельницької області: Стьопіної Н.О.; Вагіна Д.С.; Ткачука Ю.Г.; Бубляса В.К.; Новікова М.В.; Косюка Р.М.; членів дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області: Свірневської Н.В.; Стьопіна О.Ю.; Желіхівського О.М.; Тарадай О.Т.; Стасишина А.Л., Дем’янової О.В., Кузняка А.А.;

розглянувши результати складання кваліфікаційного іспиту Ющишеним Владиславом Романовичем,-

 

ВСТАНОВИЛА:

 

28 листопада 2013 року Ющишен Владислав Романович складав письмовий кваліфікаційний іспит.

За результатами письмового іспиту Ющишен Владислав Романович отримав середню оцінку - 66 балів.

Згідно пунктів 13.9, 13.16, 14.1. розділу 4 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України №154 від 01червня 2013 року із наступними змінами особа, яка складає письмовий іспит повинна отримати не менше 80 балів. Особа, яка за результатами складення письмового іспиту отримала 80 і більше балів, вважається такою, що успішно склала письмовий іспит; до складання усного іспиту  допускаються особи які успішно склали письмовий  іспит.

Ющишен В.Р. за результатами складання письмового кваліфікаційного іспиту не набрав необхідної кількості балів для визнання його таким, що успішно склав письмовий іспит та не може бути допущений до складання усного кваліфікаційного іспиту.

 

Враховуючи викладене, керуючись ст.9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», пунктами 18, 20, 22 розділу 4 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, КДКА Хмельницької області -

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Визнати Ющишена Владислава Романовича таким, що письмовий кваліфікаційний іспит успішно не склав. До складання усного кваліфікаційного іспиту Ющишена Владислава Романовича не допускати.
  2. Відмовити Ющишену Владиславу Романовичу у видачі свідоцтва про складання кваліфікаційного іспиту.
  3. Повідомити Ющишена Владислава Романовича про прийняте рішення. Одночасно роз’яснити, що рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»  до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.

 

Голова КДКА Хмельницької області                                                В.Б. Прядун

 

Голова кваліфікаційної палати                                                          Н.О. Стьопіна

 

Секретар кваліфікаційної палати                                                      Д.С. Вагін