Рішення № 167 від 11.05.2018 року

11 травня 2018 року                                                                                     м. Хмельницький

 

Рішення №___

Про скасування рішення про допуск до складення кваліфікаційного іспиту

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі кваліфікаційної палати, в складі голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуна В.Б., голови кваліфікаційної палати Ватраса В.А., секретаря кваліфікаційної палати Вагіна Д.С., членів кваліфікаційної палати:, Черевика С.С., Барилюк О.А., Лучковського В.В., Савінського О.П.-

ВСТАНОВИЛА:

Ординський Святослав Валерійович рішенням Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області в складі кваліфікаційної палати № 12 від 26 січня 2018 року був допущений до складення кваліфікаційного іспиту.

Після прийняття рішення про допуск до складення кваліфікаційного іспиту, Ординський Святослав Валерійович неодноразово не з’являвся для складення кваліфікаційного іспиту та 10 травня 2018 року подав заяву про скасування рішення про допуск до складення кваліфікаційного іспиту.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 50 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», п.п. 8.1, 8.2  Регламенту кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону, затверджений Рішенням Ради адвокатів України від 16 лютого 2013 року № 77 із змінами та доповненнями внесенеми Рішенням Ради адвокатів України від 08 квітня 2017 року № 92,-

ВИРІШИЛА:

1. Заяву Ординського Святослава Валерійовича про скасування рішення № 12 від 26 січня 2018 року про допуск до складення кваліфікаційного іспиту задоволити.

            2. Рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області в складі кваліфікаційної палати № 12 від 26 січня 2018 року про допуск до складення кваліфікаційного іспиту Ординського Святослава Валерійовича скасувати.

            3. Повідомити Ординському Святославу Валерійовичу про прийняте рішення. Одночасно роз’яснитишрщошорщ, що  рішення КДКА Хмельницької області про скасування рішення про допуск до складення до кваліфікаційно іспиту може бути ним оскаржено до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або суду на протязі тридцяти днів з моменту його отримання.

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                               В.Б. Прядун

 

            Голова кваліфікаційної палати

            КДКА Хмельницької області                                                                               В.А.Ватрас

 

Секретар кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                    Д.С. Вагін