Рішення № 194 від 01.06.2018 року

01 червня 2018 року                                                                          м. Хмельницький

 

 

Рішення №___

Про відмову у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту

 

            Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі голови кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуна Володимира Борисовича, голови кваліфікаційної палати Ватраса Володимира Антоновича, секретаря кваліфікаційної палати Вагіна Дмитра Сергійовича, членів кваліфікаційної палати: Черевика Сергія Станіславовича, Савінського Олега Петровича, Барилюк Оксани Антонівни, Лучковського Валентина Вікторовича, Рохова Олега Володимировича -

 

ВСТАНОВИЛА:

 

Гончарук Микола Миколайович за результатами складення письмового іспиту отримав 40 балів.

При оцінці було враховано, що Гончарук Микола Миколайович відповідаючи на перше питання білету склав позовну заяву про визнання договору дарування недійсним, яка не відповідає вимогам ст.ст.175, 177 ЦПК України, зокрема не зазначені докази, які підтверджують обставини, зазначені в позовній заяві, відсутній попередній розрахунок судових витрат, до позовної заяви не додані докази сплати судового збору. Крім того позовна заява не містить належного правового обґрунтування підстав заявленого позову, неправильно викладена прохальна частина, оскільки правочин зазначений у фабулі є оспорюваним, а тому вимога визнати його «нікчемним» є неправильною. За таких обставин завдання виконано не правильно.

Гончарук Микола Миколайович взагалі не виконав четверте завдання білету (відповідь відсутня).

Згідно  п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 295 від 16 грудня 2016 року) особа, яка за результатами складення письмового іспиту отримала 80 балів і більше (максимум 120 балів), вважається такою, що успішно склала письмовий іспит.

Гончарук Микола Миколайович за результатами складення письмового кваліфікаційного іспиту не набрав необхідної кількості балів для визнання його таким, що успішно склав письмовий іспит, у зв’язку із чим не може бути допущеним до складення усного кваліфікаційного іспиту.

 

Враховуючи викладене, керуючись ст. 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 295 від 16 грудня 2016 року), Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області, -

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Визнати Гончарука Миколу Миколайовича таким, що не склав письмовий кваліфікаційний іспит. До складення усного кваліфікаційного іспиту Гончарука Миколу Миколайовича не допускати.

         2. Відмовити Гончаруку Миколі Миколайовичу у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.

         3.  Повідомити Гончарука Миколу Миколайовича про прийняте рішення. Одночасно роз’яснити, що рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.  

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                           В.Б. Прядун

 

Голова кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                В.А. Ватрас

 

Секретар кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                Д.С. Вагін