Рішення № 196 від 01.06.2018 року

01 червня 2018 року                                                                          м. Хмельницький

 

 

Рішення №___

Про відмову у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту

 

            Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі голови кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуна Володимира Борисовича, голови кваліфікаційної палати Ватраса Володимира Антоновича, секретаря кваліфікаційної палати Вагіна Дмитра Сергійовича, членів кваліфікаційної палати: Черевика Сергія Станіславовича, Савінського Олега Петровича, Барилюк Оксани Антонівни, Лучковського Валентина Вікторовича, Рохова Олега Володимировича -

 

ВСТАНОВИЛА:

 

Ковальчук Володимир Олексійович за результатами складення письмового іспиту отримав 20 балів.

При оцінці було враховано, що Ковальчук Володимир Олексійович відповідаючи на перше питання білету склав заяву про перегляд рішення суду, за нововиявленими обставинами, яка не відповідає вимогам ст.426 ЦПК України, зокрема не містить змісту судового рішення про перегляд якого подану заяву. Крім того прохальна частина заяви складена неправильно, оскільки не містить вимоги (прохання) заявника щодо предмету спору (зокрема щодо відмови в задоволенні позову). За таких обставин завдання виконано не правильно.

Ковальчук Володимир Олексійович взагалі не виконав третє завдання білету.

Відповідаючи на четверте питання білету Ковальчук Володимир Олексійович не дав відповіді на питання якою має бути позиція захисника та неправильно визначив процесуальний документ, який потрібно скласти захиснику, оскільки протокол про адміністративне правопорушення не підлягає оскарженню до суду, що помилково не було враховано Ковальчуком В.О., оскільки не створює правових наслідків для особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Згідно  п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 295 від 16 грудня 2016 року) особа, яка за результатами складення письмового іспиту отримала 80 балів і більше (максимум 120 балів), вважається такою, що успішно склала письмовий іспит.

Ковальчук Володимир Олексійович за результатами складення письмового кваліфікаційного іспиту не набрав необхідної кількості балів для визнання його таким, що успішно склав письмовий іспит, у зв’язку із чим не може бути допущеним до складення усного кваліфікаційного іспиту.

 

Враховуючи викладене, керуючись ст. 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 295 від 16 грудня 2016 року), Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області, -

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Визнати Ковальчука Володимира Олексійовича таким, що не склав письмовий кваліфікаційний іспит. До складення усного кваліфікаційного іспиту Ковальчука Володимира Олексійовича не допускати.

         2. Відмовити Ковальчуку Володимиру Олексійовичу у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.

         3.  Повідомити Ковальчука Володимира Олексійовича про прийняте рішення. Одночасно роз’яснити, що рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.  

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                           В.Б. Прядун

 

Голова кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                В.А. Ватрас

 

Секретар кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                Д.С. Вагін