Рішення № 205 від 04.11.2016 р.

04 листопада 2016 року                                                                                     м. Хмельницький

 

 

Рішення №___

Про відмову  допуску до складення кваліфікаційного іспиту

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі кваліфікаційної палати, в складі голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуна В.Б., голови кваліфікаційної палати Ватраса В.А., секретаря кваліфікаційної палати Вагіна Д.С., членів кваліфікаційної палати: Косюка Р.М., Лучковського В.В., розглянувши заяву Братель Олександра Григоровича про допуск до складення кваліфікаційного іспиту та надані документи,-

 

ВСТАНОВИЛА:

 

Згідно наданих Братель Олександром Григоровичем документів він проживає за адресою: м. Київ, вул. Академіка Грекова, 18. На даний час сформована та зареєстрована КДКА м. Києва.

Згідно ч.1 ст.8 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» особа, яка виявила бажання стати адвокатом та відповідає вимогам частин першої та другої статті 6 цього Закону, має право звернутися до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за місцем проживання із заявою про допуск до складення кваліфікаційного іспиту. 

Таким чином відсутні підстави для допуску Братель Олександра Григоровича до складення кваліфікаційного іспиту в КДКА Хмельницької області.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 8 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», п.п. 1., 3., 3.3., Розділу 2, Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, -

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Відмовити Братель Олександру Григоровичу в допуску до складення кваліфікаційного іспиту.

 

2.Роз’яснити Братель Олександру Григоровичу, що він не позбавлений права звернутися до КДКА м. Києва із заявою про допуск до складення кваліфікаційного іспиту.

 

            3.Рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.  

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                               В.Б. Прядун

 

            Голова кваліфікаційної палати

            КДКА Хмельницької області                                                                    В.А. Ватрас

 

Секретар кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                    Д.С. Вагін