Рішення № 220 від 13.06.2017 року

13 жовтня 2017 року                                                                                                                            м. Хмельницький

 

Рішення №___

Про відмову  допуску до складення кваліфікаційного іспиту

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі кваліфікаційної палати, в складі голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуна В.Б., голови кваліфікаційної палати Ватраса В.А., секретаря кваліфікаційної палати Вагіна Д.С., членів кваліфікаційної палати: Черевика С.С., Савінського О.П., Барилюк О.А., Лучковського В.В. розглянувши заяву Бабіч Олександра Олександровича про допуск до складення кваліфікаційного іспиту та надані документи,-

 

ВСТАНОВИЛА:

 

                Бабіч Олександр Олександрович подав до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області заяву про допуск до складення кваліфікаційного іспиту та додатки до неї, серед яких власноручно написану довідку, зі змісту якої вбачається, що за останні два роки він не складав кваліфікаційний іспит.

                Бабіч Олександр Олександрович 12 травня 2017 року не склав кваліфікаційний іспит, йому було відмовлено у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.

                Таким чином, Бабіч Олександр Олександрович надав недостовірну інформацію про те, що протягом останніх двох років не складав кваліфікаційний іспит.

Крім того, відповідно до ч. 4 ст. 9 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», особа, яка не склала кваліфікаційний іспит, може бути допущена до складення такого іспиту повторно не раніше ніж через шість місяців. Особа, яка не склала кваліфікаційний іспит повторно, може бути допущена до наступного кваліфікаційного іспиту не раніше ніж через один рік.

З моменту не складення кваліфікаційного іспиту Бабіч Олександром Олександровичем минуло, лише п’ять місяців, що свідчить про те, що останній не має права на даний час складати кваліфікаційний іспит.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 8 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»,  -

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Відмовити Бабіч Олександру Олександровичу в допуску до складення кваліфікаційного іспиту.

 

                2.Рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.  

 

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                               В.Б. Прядун

 

                Голова кваліфікаційної палати

                КДКА Хмельницької області                                                                      В.А. Ватрас

 

Секретар кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                      Д.С. Вагін