Рішення № 227 від 02.07.2018 року

02 липня 2018 року                                                                          м. Хмельницький

Рішення №___

Про допуск до складення кваліфікаційного іспиту

 

            Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі т.в.о. голови кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області/голови кваліфікаційної палати Ватраса В.А., т.в.о секретаря кваліфікаційної палати Черевика С.С., членів кваліфікаційної палати: Савінського О.П., Барилюк О.А., Рохова О.В. розглянувши заяву Якимчука Вадима Вадимовича про допуск до складення кваліфікаційного іспиту та надані документи,- 

ВСТАНОВИЛА:

 

Якимчук Вадим Вадимович подав до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області заяву про допуск до складення кваліфікаційного іспиту та надав документи, передбачені Порядком допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядком складення кваліфікаційного іспиту та методикою оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 295 від 16 грудня 2016 року).

Якимчук Вадим Вадимович відповідає вимогам статті 6 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», має повну вищу юридичну освіту, володіє державною мовою, має стаж роботи в галузі права не менше двох років.

Документи надані Якимчуком Вадимом Вадимовичем в цілому відповідають Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методиці оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.6-8 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», розділами 2, 3 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, -

ВИРІШИЛА:

 

            1. Якимчука Вадима Вадимовича допустити до складення кваліфікаційного іспиту.

 

Т.в.о. голови Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області -                                            

            Голова кваліфікаційної палати

            КДКА Хмельницької області                                                                    В.А. Ватрас

 

Т.в.о. секретаря кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                    С.С. Черевик