Рішення № 274 від 10.08.2018 року

10 серпня 2018 року                                                                                   м. Хмельницький                                                                          

Рішення № ___

про відмову у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі голови кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуна Володимира Борисовича, голови кваліфікаційної палати Ватраса Володимира Антоновича, секретаря кваліфікаційної палати Вагіна Дмитра Сергійовича, членів кваліфікаційної палати: Черевика Сергія Станіславовича, Барилюк Оксани Антонівни, Савінського Олега Петровича, Рохова Олега Володимировича -

ВСТАНОВИЛА:

Дідківська Леся Володимирівна за результатами складення письмового іспиту отримала 60 балів.

При оцінці було враховано, що Дідківська Леся Володимирівна відповідаючи на друге питання білету підготувала позовну заяву (адміністративний позов), яка не відповідає вимогам ч.І, 2 ст.161 КАС України, оскільки до неї не доданий документ про сплату судового збору та копії доданих до позовної заяви документів відповідно до кількості учасників справи. Дідківська Леся Володимирівна не вірно визначила підсудність справи (за предметною юрисдикцією адміністративних судів), оскільки у відповідності до ст.20 КАС України справа за заданою фабулою підсудна не місцевим загальним судам як адміністративним судам, а саме окружним адміністративним судам. За таких обставин завдання вважається виконаним неправильно.

Згідно п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 295 від 16 грудня 2016 року) особа, яка за результатами складення письмового іспиту отримала 80 балів і більше (максимум 120 балів), вважається такою, що успішно склала письмовий іспит.

Дідківська Леся Володимирівна за результатами складення письмового кваліфікаційного іспиту не набрала необхідної кількості балів для визнання її такою, що успішно склала письмовий іспит, у зв'язку із чим не може бути допущеною до складення усного кваліфікаційного іспиту.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 295 від 16 грудня 2016 року), Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області, -

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Визнати Дідківську Лесю Володимирівну такою, що не склала письмовий кваліфікаційний іспит. До складення усного кваліфікаційного іспиту Дідківську Лесю Володимирівну не допускати.
  2. Відмовити Дідківській Лесі Володимирівні у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.
  3. Повідомити Дідківську Лесю Володимирівну про прийняте рішення. Одночасно роз'яснити, що рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.

 

Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                               В.Б. Прядун

 

            Голова кваліфікаційної палати

            КДКА Хмельницької області                                                                    В.А. Ватрас

 

Секретар кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                    Д.С. Вагін