Рішення № 277 від 08.12.2017 року

08 грудня 2017 року                                                                     м. Хмельницький

 

 

Рішення №___

Про відмову у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту

 

            Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі голови кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуна Володимира Борисовича, голови кваліфікаційної палати Ватраса Володимира Антоновича, секретаря кваліфікаційної палати Вагіна Дмитра Сергійовича, членів кваліфікаційної палати: Рохова Олега Володимировича, Черевика Сергія Станіславовича, Барилюк Оксани Антонівни, Савінського Олега Петровича, Лучковського Валентина Вікторовича, -

 

ВСТАНОВИЛА:

 

Федоров Олександр Анатолійович  за результатами складення письмового іспиту отримав 53,33 бали.

При оцінці було враховано, що Федоров Олександр Анатолійович відповідаючи на третє питання білету неправильно склав скаргу на бездіяльність слідчого, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, оскільки вона не містить будь-якого правового обґрунтування незаконності бездіяльності слідчого (бездіяльність полягає в недотриманні слідчим вимог ч.1 ст.214 КПК України), підготовлена скарга адресована до начальника відділу поліції, який не є особою уповноваженою розглядати скарги на бездіяльність слідчого (вказана скарга подається до слідчого судді згідно вимог ст.303, 304 КПК України).

Федоров Олександр Анатолійович   відповідаючи на четверте питання не визначив в чому полягає порушення прав позивача, не дав відповідь на поставлене питання: чи не суперечить вимогам чинного законодавства обраний позивачем спосіб захисту його прав конкурсного кредитора, дійшов помилкових висновків, які суперечать правовій позиції Верховного Суду України визначеній у постанові від 10 лютого 2016 року (справа № Начало формы

3-4гс16), на якій і грунтувалось поставлене завдання. За таких обставин завдання не може вважатися виконаним правильно.

Конец формы

 

Згідно  п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 295 від 16 грудня 2016 року) особа, яка за результатами складення письмового іспиту отримала 80 балів і більше (максимум 120 балів), вважається такою, що успішно склала письмовий іспит.

Федоров Олександр Анатолійович  за результатами складення письмового кваліфікаційного іспиту не набрав необхідної кількості балів для визнання його таким, що успішно склав письмовий іспит, у зв’язку із чим не може бути допущеним до складення усного кваліфікаційного іспиту.

 

Враховуючи викладене, керуючись ст. 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 295 від 16 грудня 2016 року), Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області, -

 

ВИРІШИЛА:

 

            1. Визнати Федорова Олександра Анатолійовича  таким, що не склав письмовий кваліфікаційний іспит. До складення усного кваліфікаційного іспиту Федорова Олександра Анатолійовича  не допускати.

            2. Відмовити Федорову Олександру Анатолійовичу у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.

            3. Повідомити Федорову Олександру Анатолійовичу про прийняте рішення. Одночасно роз’яснити, що рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.  

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                           В.Б. Прядун

 

Голова кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                В.А. Ватрас

 

Секретар кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                Д.С. Вагін