Рішення № 3 2013 р

Рішення № 3

 

6 вересня 2013 року                                                                                   м. Хмельницький

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області, розглянувши заяву Мельника Сергія Володимировича про допуск до здачі кваліфікаційного іспиту для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю. -

ВСТАНОВИЛА:

Мельник С.В. звернувся в КДКА Хмельницької області із заявою про допуск до складання кваліфікаційного іспиту 31.07.2013р. На підтвердження стажу роботи в галузі права Мельник С.В. надав Контракт №.. від 1.11.2010р., в якому зазначено, що він працює помічником адвоката Скуратівського Сергія Івановича та довідку державної податкової адміністрації України № … від 1.01.2011р., згідно якою він перебуває у трудових відносинах із суб'єктом підприємницької діяльності-фізичною особою Скуратівським С.І.

Враховуючи, що надані Мельником С.В. документи є суперечливими та не підтверджують наявність необхідного стажу роботи в галузі права.-

ВИРІШИЛА:

 1.  Мельнику Сергію Володимировичу відмовити у допуску до здачі кваліфікаційного іспиту для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

 2  .Про вказане рішення повідомити Мельника Сергія Володимировича письмово. Одночасно роз'яснити Мельнику С.В. право та строки оскарження рішення, а також про можливість повторної подачі заяви.

 

Голова КДКА Хмельницької області                                              Прядун В.Б.

 

 

 

Секретар КДКА Хмельницької області                                           Кузняк А.А.