Рішення № 316 від 14.09.2018 року

 


 

 

14 вересня 2018 року                                                                                 м. Хмельницький

Рішення №

про відмову у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі голови кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуна Володимира Борисовича, голови кваліфікаційної палати Ватраса Володимира Антоновича, секретаря кваліфікаційної палати Вагіна Дмитра Сергійовича, членів кваліфікаційної палати: Черевика Сергія Станіславовича, Савінського Олега Петровича -

ВСТАНОВИЛА:

 

Волкова Юлія Володимирівна за результатами складення письмового іспиту отримала 62,66 балів.

При оцінці було враховано, що Волкова Юлія Володимирівна виконуючи третє завдання білету не вірно визначила вид експертизи, яку необхідно призначити по справі про адміністративне правопорушення, та не зазначила належних питань на які необхідно дати відповідь експерту виходячи з фабули справи. При виконанні завдання Волкова Юлія Володимирівна помилково застосувала та посилалась на норми КАС України, не врахувавши, що справа про адміністративне правопорушення, зазначена у фабулі справи (притягнення особи до відповідальності за ч.1 ст. 124 КупАП) розглядається судом у відповідності до вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення, відповідно помилково зазначала особу, яка притягується до адміністративної відповідальності відповідачем, а потерпілого позивачем та помилково вказала про покладення на відповідача витрат за проведення експертизи. Відповідно завдання виконане неправильно.

Згідно п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту -та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (із наступними змінами та доповненнями) особа, яка за результатами складення письмового іспиту отримала 80 балів і більше (максимум 120 балів), вважається такою, що успішно склала письмовий іспит.

Волкова Юлія Володимирівна за результатами складення письмового кваліфікаційного іспиту не набрала необхідної кількості балів для визнання її такою, що успішно склала письмовий іспит, у зв'язку із чим не може бути допущеною до складення усного кваліфікаційного іспиту.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 295 від 16 грудня 2016 року), Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області, -

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Визнати. Волкову Юлію Володимирівну такою, що не склала письмовий кваліфікаційний іспит. До складення усного кваліфікаційного іспиту Волкову Юлію Володимирівну не допускати.
  2. Відмовити Волковій Юлії Володимирівні у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.
  3. Повідомити Волкову Юлію Володимирівну про прийняте рішення. Одночасно роз'яснити, що рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                               В.Б. Прядун

 

            Голова кваліфікаційної палати

            КДКА Хмельницької області                                                                               В.А.Ватрас

 

Секретар кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                    Д.С. Вагін