Рішення № 321 від 22.12.2017 року

22 грудня 2017 року                                                                     м. Хмельницький

 

 

Рішення №___

Про відмову у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту

 

            Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі голови кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуна Володимира Борисовича, голови кваліфікаційної палати Ватраса Володимира Антоновича, секретаря кваліфікаційної палати Вагіна Дмитра Сергійовича, членів кваліфікаційної палати: Рохова Олега Володимировича, Черевика Сергія Станіславовича, Барилюк Оксани Антонівни, Савінського Олега Петровича, Лучковського Валентина Вікторовича, -

 

ВСТАНОВИЛА:

 

Біла Ольга Вікторівна  за результатами складення письмового іспиту отримала 0  балів.

При оцінці було враховано, що Біла Ольга Вікторівна відповідаючи на перше питання білету неправильно визначила територіальну підсудність справи, оскільки позови, що виникають з приводу нерухомого майна, пред'являються за місцезнаходженням майна або основної його частини. За таких обставин завдання не може вважатися виконаним правильно, оскільки позовна заява складена з порушенням норм процесуального права.

Відповідаючи на друге питання білету Біла Ольга Вікторівна склала апеляційну скаргу на постанову суду в адміністративній справі до якої не додано доказів сплати судового збору, не додано копії апеляційної скарги з додатками для іншої сторони. Прохальна частина апеляційної скарги складена неправильно, оскільки включає в себе прохання «скасувати постанову…» і «розглянути позовну заяву…» та не містить будь-якого прохання (вказівки) щодо позовних вимог та необхідності їх задоволення після скасування постанови суду першої інстанції.

Відповідаючи на третє питання білету Біла Ольга Вікторівна склала скаргу на бездіяльність слідчого, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, оскільки вона не містить належного правового обґрунтування незаконності бездіяльності слідчого, підготовлена скарга адресована до начальника відділу поліції, який не є особою уповноваженою розглядати скарги на бездіяльність слідчого (вказана скарга подається до слідчого судді згідно вимог ст.303, 304 КПК України).

Біла Ольга Вікторівна відповідаючи на четверте питання не визначила в чому полягає порушення прав позивача, не дала відповідь на поставлене питання: чи не суперечить вимогам чинного законодавства обраний позивачем спосіб захисту його прав конкурсного кредитора. Біла Ольга Вікторівна не визначила правової перспективи справи та рішення яке повинен прийняти суд. Відповідно четверте завдання є невиконаним.

 

Конец формы

Згідно  п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 295 від 16 грудня 2016 року) особа, яка за результатами складення письмового іспиту отримала 80 балів і більше (максимум 120 балів), вважається такою, що успішно склала письмовий іспит.

Біла Ольга Вікторівна за результатами складення письмового кваліфікаційного іспиту не набрала необхідної кількості балів для визнання її такою, що успішно склала письмовий іспит, у зв’язку із чим не може бути допущеною до складення усного кваліфікаційного іспиту.

 

Враховуючи викладене, керуючись ст. 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 295 від 16 грудня 2016 року), Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області, -

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Визнати Білу Ольгу Вікторівну такою, що не склала письмовий кваліфікаційний іспит. До складення усного кваліфікаційного іспиту Білу Ольгу Вікторівну не допускати.

        2. Відмовити Білій Ользі Вікторівні у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.

         3.  Повідомити Білу Ольгу Вікторівну про прийняте рішення. Одночасно роз’яснити, що рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.  

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                           В.Б. Прядун

 

Голова кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                В.А. Ватрас

 

Секретар кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                Д.С. Вагін