Рішення № 37 2015 р.

09 лютого 2015 року                                                                                       м. Хмельницький

 

Рішення №___

Про  скасування рішення про допуск до складення кваліфікаційного іспиту та про повернення поданих документів

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі голови КДКА Хмельницької області Прядуна В.Б., голови кваліфікаційної палати Стьопіної Н.О., членів кваліфікаційної палати: Вагіна Д.С.,  Ватраса В.А., Ткачука Ю.Г., Новікова М.В.,  Косюка Р.М., розглянувши заяву Бабелюк Олександри Олександрівни про відкликання заяви про допуск до складення кваліфікаційного іспиту та  повернення документів,-

 

ВСТАНОВИЛА:

 

05 вересня 2014 року кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури Хмельницької області в складі кваліфікаційної палати винесено рішення № 34 про допуск до складення кваліфікаційного іспиту Бабелюк Олександри Олександрівни.

05.10.2014 року Бабелюк Олександра Олександрівна на адресу КДКА Хмельницької області подала заяву про відкликання заяви про допуск до складення до кваліфікаційного іспиту та повернення поданих документів.

Враховуючи викладене кваліфікаційна палата КДКА Хмельницької області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

Скасувати рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області в складі кваліфікаційної палати № 34 від 05.09.2014 р. про допуск до складення кваліфікаційного іспиту Бабелюк Олександри Олександрівни та повернути подані документи Бабелюк Олександрі Олександрівні..

 

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                                В.Б. Прядун

 

Голова кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                     Н.О. Стьопіна

 

Секретар кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                      Д.С. Вагін