Рішення № 4 2014 року

07 лютого 2014 року                                                                                     м. Хмельницький

 

Рішення №___

Про відмову у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі:

голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області - Прядуна В.Б.; голови кваліфікаційної палати КДКА Хмельницької області Стьопіної Н.О.; членів кваліфікаційної палати КДКА Хмельницької області: Вагіна Д.С.; Ткачука Ю.Г.; Новікова М.В.; Косюка Р.М.; Ватраса В.А. розглянувши результати складення письмового іспиту,-

ВСТАНОВИЛА:

 

Загоруйко Михайло Віталійович за результатами складення письмового іспиту отримав  6 балів.

Згідно ст.13 п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядком складення кваліфікаційного іспиту та методикою оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на зайняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року особа, яка за результатами складення письмового іспиту отримала 60 балів і більше, вважається такою, що успішно склала письмовий іспит.

Загоруйко Михайло Віталійович за результатами складення письмового кваліфікаційного іспиту не набрав необхідної кількості балів для визнання його таким, що успішно склав письмовий іспит, та не може бути допущений до складення усного кваліфікаційного іспиту.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», ст. 13 п. 13.12 12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядком складення кваліфікаційного іспиту та методикою оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на зайняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області, -

 

ВИРІШИЛА:

 

         1.    Визнати Загоруйка Михайла Віталійовича таким, що письмовий кваліфікаційний іспит успішно не склав. До складення усного кваліфікаційного іспиту Загоруйка Михайла Віталійовича не допускати.

         2.    Відмовити Загоруйко Михайло Віталійовичу у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.

         3.     Повідомити Загоруйка Михайла Віталійовича про прийняте рішення. Одночасно роз’яснити, що рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.  

 

 

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної                                               В.Б. Прядун

комісії адвокатури Хмельницької області

 

Голова кваліфікаційної палати                                                             Н.О. Стьопіна

КДКА Хмельницької області

 

Секретар кваліфікаційно-дисциплінарної                                                   А.А. Кузянк

комісії адвокатури Хмельницької області