Рішення № 42 від 03.02.2017 р.

03 лютого 2017 року                                                                                          м. Хмельницький                                     

 

Рішення №___

Про відмову у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту

 

              Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі кваліфікаційної палати, в складі голови кваліфікаційної палати Ватраса В.А., секретаря кваліфікаційної палати Вагіна Д.С., членів кваліфікаційної палати: Косюка Р.М., Лучковського В.В., Черевика С.С., Барилюк О.А., розглянувши результати складення письмового іспиту Соколюка Валентина Івановича,-

 

ВСТАНОВИЛА:

 

Член кваліфікаційної палати Барилюк Оксана Антонівна повідомила, що Соколюк Валентин Іванович використовує телефон під час складення іспиту та вже два рази телефонував під час іспиту.

Голова кваліфікаційної палати Ватрас Володимир Антонович повідомив, що  Соколюк Валентин Іванович використовує під час складення іспиту телефон, на зауваження не реагує та продовжує його використання (розмовляє по телефону).

Секретар кваліфікаційної палати Вагін Дмитро Сергійович повідомив, що  Соколюк Валентин Іванович використовує телефон під час складення іспиту, розмовляє по телефону, на здійснене зауваження не припинив розмовляти.

Згідно пункту 13.7 розділу 7 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на зайняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 195 від 13 вересня 2016 року), при складенні письмового іспиту особа, яка складає іспит, має право користуватися офіційними текстами нормативно-правових актів на друкованих носіях. Використання інших джерел інформації не дозволяється.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», п. 13.7 розділу 7 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 195 від 13 вересня 2016 року), Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області, -

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Визнати Соколюка Валентина Івановича таким, що письмовий кваліфікаційний іспит не склав. До складення усного кваліфікаційного іспиту Соколюка Валентина Івановича не допускати.

         2. Відмовити Соколюку Валентину Івановичу у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.

         3.  Повідомити Соколюка Валентина Івановича про прийняте рішення. Одночасно роз’яснити, що рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.  

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                           В.Б. Прядун

 

Голова кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                В.А. Ватрас

 

Секретар кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                Д.С. Вагін