Рішення № 92 від 19.04.2019 року

 

 

 

19 квітня 2019 року                                                                                    м. Хмельницький

Рішення №

про відмову у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі голови кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуна Володимира Борисовича, голови кваліфікаційної палати Ватраса Володимира Антоновича, секретаря кваліфікаційної палати Вагіна Дмитра Сергійовича, членів кваліфікаційної палати: Рохова Олега Володимировича, Барилюк Оксани Антонівни, Хмелевської Наталі Володимирівни, -

ВСТАНОВИЛА:

Біла Ольга Вікторівна за результатами складення усного іспиту отримала 39 балів.

При оцінці було враховано, що Біла О.В. не відповіла на питання білету щодо: 1) структури органів адвокатського самоврядування (не знала загальних назв всіх органів адвокатського самоврядування), 2) прийняття спадщини та оформлення права на спадщину, 3) кваліфікуючих ознак злочинів проти національної безпеки, 4) дії кримінального процесуального закону в часі та - завдань кримінального провадження, 5) відповідальності за порушення житлового законодавства, 6) права на освіту та вільні вибори, не навела прикладу рішення Європейського суду з прав людини. Відповіді на інші питання білету були неповними та поверхневими.

Біла Ольга Вікторівна за результатами складення усного кваліфікаційного іспиту не набрала необхідної кількості балів для визнання її такою, що успішно склала кваліфікаційний іспит.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», п.14.8-14.11 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 295 від 16 грудня 2016 року), Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області, -

ВИРІШИЛА:

 

1. Визнати Білу Ольгу Вікторівну такою, що не склала усний кваліфікаційний іспит.

  1. Відмовити Білій Ользі Вікторівні у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.
  2. Повідомити Білу Ольгу Вікторівну про прийняте рішення. Одночасно роз'яснити, що рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                                  В.Б. Прядун

 

            Голова кваліфікаційної палати

            КДКА Хмельницької області                                                                                  В.А. Ватрас

 

Секретар кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                                   Д.С. Вагін